SSS

GoldUp; parasını en iyi, doğru ve istikrarlı biçimde yönetmek isteyenler için en etkili yatırım çözümünü sunmaktadır. Yatırımcı olmak için GoldUp sistemine firma merkezinde bizzat kayıt olunması gerekmektedir.
GoldUp sistemine işletim bedeli olarak yılda bir defaya mahsus olmak üzere yapılması gereken ödeme miktarı 5.000 dolardır.
Kazançlar yatırımcıların kendi adlarına açmış oldukları hesaplarından her ayın ilk günü Swift ya da Crypto para transfer aracı Binance aracılığı ile kolaylıkla çekilmektedir.
Yatırım için kullanılan para birimi $ dolardır.
Swift ile maksimum 3-5 iş gününde, Crypto para transfer aracı Binance aracılığı ile ortalama 48 saat içinde hesabınıza yatar.
Swift aracılığı ile yaptığınız para transferinde ücret ödemezken, para çekimi esnasında yasal Swift transfer ücreti hesabınızdan düşülür.
İstikrarlı bir yatırım ve büyüme avantajı için GoldUp markasından hizmet almak isteyen herkesin yatırması gereken minimum alt limit 20.000 dolardır.
Kazanç miktarı kişiye özel olup; yatırdığınız para miktarına, süreye ya da uygulamaya karar verdiğiniz adımlara göre değişecek olup; ortalama aylık kazanç $ dolar bazlı % 10, yıllık kazanç % 120 ‘dir.
GoldUp ’tan hizmet almanın en önemli nedenleri arasında, yatırım hesabının yatırımcıya ait olması vardır. Ek olarak yatırımcılar düzenli olarak hesaplarının kontrollerini gerçekleştirebildiği gibi piyasa koşullarında pasif olarak duran bir para için yüksek kazanç fırsatı sunulmaktadır.
• Paranız kendi adınıza açtığınız uluslararası hesapta durur.
• Her ay ortalama %10, istikrarlı ve sürdürülebilir, $ bazlı kazanç sağlarsınız.
• Yatırımınızdan istediğiniz zaman hiçbir taahhütte bulunmadan vazgeçebilir, yatırımınızın tamamını hiçbir kesinti olmadan alabilirsiniz.
• Yatırımınız her an nakittir. Nakit yatırır, nakit çekersiniz.
• Sistemden ayrılmaya karar verene kadar kazanırsınız. Ancak ayrılmaya karar verdiğiniz anda sistem durdurulur ve çıkışınız sağlanır.
Başarıyla uygulanan adımlar sonrasında, yatırımınız sistem çalıştırılmaya başladığı andan kazanmaya başlar. Toplam kazanç her ay sonunda size özel sayfanızda görebilir ve çekim yapabilirsiniz.
Kazanç olduğu gibi kaybetme ihtimalide bulunmaktadır. Kaybetme oranı yatırımcının yönlendirmeleri nasıl yorumladığına ve ne gibi aksiyonlar aldığına göre değişmekte olup; kaybetme oranı %1 (yüzde bir)’dir.
Yatırım hesabınızla ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için finans danışmanınızla iletişime geçebileceğiniz gibi tüm sorularınızı info@goldup.org mail adresimize iletmeniz yeterli olacaktır.