Hikayemiz

Finansal özgürlüğün adresi olarak müşterilerimizin refah seviyesini bir adım ileriye taşımak.

Hayatı yakalamaya çalışmak yerine hayatı yaşamak isteyenlere özel oluşturduğumuz GoldUp markamızla sürdürülebilir kazancı hedefliyoruz.

Sürdürülebilirlik

% 100

Kar Payı / Aylık

% 10

Kar Payı / Yıllık

% 120

Hikayemiz

Hayatı yakalamaya çalışmak yerine hayatı yaşamak isteyenlere özel oluşturduğumuz GoldUp markamızla sürdürülebilir kazancı hedefliyoruz. Bu bağlamda markamız GoldUp’ı “Hayattan ne istediğini bilenlerin buluşma noktası” olarak nitelendiriyoruz. Bize gücümüzü ve başarma tutkumuzu hatırlatan Zümrüdü Anka kuşunun logomuzda yer almasını da tam da bu yüzden istedik. Yeniden doğuşu ve ölümsüzlüğü temsil eden Zümrüdü Anka kuşunun hikayesi, kişinin kendini bulma yolculuğu olduğu gibi GoldUp markamızla da yatırımcıların finansal özgürlüğü bulma yolculuğunu simgeliyoruz. Yatırımcılarımızın arzu ettikleri istikrarlı finansal özgürlüğe ulaşmalarını sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sürdürülebilir yatırım anlayışına odaklanan finansal sistemiyle GoldUp’ı; kendisi, ailesi ve sevdikleri için en iyisini istemekten vazgeçmeyenlerin yatırım aracı olarak konumlandırıyoruz. Ayrıcalıklı ve değerli hissettiren hizmet anlayışımızla yatırımcılarımızın yanında olurken; aralıksız ve sistematik para kazandırma gücümüzle dikkatleri üzerimize çekiyoruz.

Misyonumuz

Yatırım yapmak isteyenlerin hayatına dokunarak, sosyal refahlarına katkıda bulunurken, hayallerini gerçeğe dönüştürebilecekleri kazanç fırsatları sunmak.

Parasını en etkili biçimde değerlendirirken müşterilerimizin karlılığını ve istikrarını koruyabilmek adına dünyadaki ve sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmek.

Finansal özgürlüğün adresi olarak müşterilerimizin refah seviyesini bir adım ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Şeffaflık, güven ve değerlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

Hizmet kalitesi ve duruşuyla sektörün en çok tercih edilen yatırım markalarından biri olmak.

Sektörümüzde hem bireylere hem de topluma saygılı, şeffaf, ahlaki ilkelere bağlı, güvenilir ve duyarlı bir marka olarak hareket ederken; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın isteklerini en üst seviyede karşılamak.

Değerlerimiz

Başarmaya Odaklıyız

Sürdürülebilir başarılar elde etmek için kendimizi işimize adayarak çalışıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için hızlı, açıklayıcı ve şeffaf olmak öncelikli hedefimiz. İşimize olan tutkumuz başarıyı getirdiği gibi gelişip, büyümemize de destek oluyor.

İlkelerimize Bağlıyız

Kendimize, çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı net, dürüst ve açığız. Köklerimizden gelen değerlerimize ve ilkelerimize duyduğumuz inanç ve bağlılıkla en iyisi için durmadan çalışıyoruz.

Değer Yaratırız

Müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik stratejilerimizle değer yaratan çözümler sunarız. Şeffaf, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimize hak ettikleri değeri ve özeni gösteririz.

Başarılı olmak için finanstan anlamanıza gerek yok; kendimden biliyorum. GoldUp sayesinde kazancımı arttırırken; pasif gelir sahibi olmanın da avantajlarını yaşıyorum.

S…. T…. Doğrulanmış Kullanıcı

Alım satım işlerinde uzun zamandır vakit harcasam da bir türlü istediğim sonuçları elde edemiyordum. Bende paramı en doğru şekilde değerlendirmek için ne yapabilirim diye araştırdığım bir dönemde yolum GoldUp ile kesişti. Düzenli olarak elde ettiğim kazançlarım ile hem kendimin hem de ailemin isteklerini hemen gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

A…. E…. Doğrulanmış Kullanıcı

Selim Bey ile yollarımız tesadüfen kesişti. İyi ki de kendisini tanımışım. GoldUp aracılığıyla birikim ve yatırım arasındaki farkın ne olduğunu yaşayarak öğrendim. Yatırımımdan gelen kazancımla isteklerimi yorulmadan gerçekleştirme fırsatı buluyorum.

M…. B…. Doğrulanmış Kullanıcı

GoldUp’ın yeri benim için çok ayrı. Dijital finans işleriyle uğraşan biri olarak aslında çok da bilgili olmadığımı öğrendim. Doğru adımlar sayesinde pasif gelirimi arttırırken, çevremdekilere de doğru yatırımın adresi olarak GoldUp’ı tavsiye ediyorum. Her şey için ne kadar teşekkür etsem azdır.

C…. İ…… Doğrulanmış Kullanıcı